O co w tym chodzi? Activnie.pl

O co w tym wszystkim chodzi? Mój sposób na odchudzanie.

Już śpieszę wyjaśniać o co w tym wszystkim chodzi. Chociaż to powinien być chyba wpis numer 1. Otóż jakiś czas temu wszedłem na wagę i oniemiałem 111,6 kg. Noż kurw@ dramat!

Tak dalej być nie może. Cel jest taki, aby do połowy wakacji, czyli do 1 sierpnia 2018 zejść poniżej 100 kg.

Czy się uda? Tego nie wiem, próbowałem w cholerę dużo razy, karnet miałem chyba do każdej siłowni czy tam innego fitness klubu w mieście.

To nie ma sensu. Szczególnie jak za oknem maj. Nie ma sensu kisić się na siłowni jak za oknem taka rewelacyjna pogoda.

Tak, że ten. Nie będę chodził na siłownie w maju. Będę więcej się ruszał i mniej żarł śmieci i łoił browarów, co z tego wyjdzie. zobaczymy na wakacjach. Mam trzy miesiące żeby zrzucić ponad 11 kg, trzymajcie kciuki bo to dopiero pierwszy cel.

O co w tym wszystkim chodzi?

EDYCJA 2018/08/06

Nie udało się! Chociaż początki były całkiem niezłe, szczególnie maj był bardzo aktywnym miesiącem, to po 3 miesiącach nie zbiłem tych 11 kilogramów!
waga tabelka, o co w tym wszystkim chodzi Prawdę mówiąc nawet się nie otarłem o to aby się zbliżyć do tej wagi. Dlaczego? Nie wiem, może wakacje, czas odpoczynku i totalnego luzu. Posiłki przez dwa tygodnie o tych samych porach. Poza tym, smażona rybka nad morzem smakuje najlepiej. Piwko, no jak nie wypić na takim upale, ale przecież jedno to tylko smaki mi zrobi więc od razu kilka, dwa, trzy no góra osiem.  A tak poważnie to w ciągu ponad dwóch tygodni urlopu miałem kilka dni, podczas których przeszedłem kilkanaście kilometrów i jeden bardzo aktywny na tzw. ścieżce zdrowia. Tak aktywny, że później przez 3-4 dni nie mogłem rękami ruszać.

Patrząc jednak na tę tabelkę widać wyraźnie, że jeśli utrzymam taki trend to w rok schudnę 4 kilogramy, czyli poniżej setki zejdę w trzy lata. No trochę długo, ale lepiej późno niż wcale.

Tak czy inaczej będę dalej prowadził swoją tabelkę więc pewnie co jakiś czas pojawi się tutaj jakiś wpis.

Dodaj komentarz